Hizmetler

 • DanismaDanışma

  Boğaz Katı Levazım girişi, Metro Katı ve Meydan Katı girişlerinde bulunan danışma masalarımızdan 10:00-22:00 saatleri arasında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Cocuklu AilelerÇocuklu Aileler İçin Hizmetler

  Bebekli misafirlerimiz için sunduğumuz bebek puseti hizmetimize, Boğaz Katı Levazım Girişi’ndeki danışma masası, Meydan Katı Concierge masası ve Metro girişi danışma masasından ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 • ConciergeConcierge

  Zorlu Alışveriş Merkezi Meydan Katı'nda yer alan concierge masamızdan 10:00-22:00 saatleri arasında Planet Tax Free ve Tax Free Zone şirketlerinin vergi iadesi, vestiyer, transfer, alışveriş paketi ve valiz emaneti gibi geniş bir yelpazede sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

  (212) 924 0124
 • Saglik HizmetiSağlık Hizmeti

  Acil durumlar için Ambulans ve Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi ekibi bulunmaktadır.

 • WifiÜcretsiz İnternet Hizmeti

  Cihazınızın wifi ayarlarından "Zorlu Center Wifi" ağını seçerek, 5 saat boyunca 2 GB ücretsiz internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Zorlu World mobil uygulamasına ücretsiz üye olarak, uygulama içerisinden bağlantı ile 5 saat boyunca 10 GB ücretsiz internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 • Tekerlekli SandalyaTekerlekli Sandalye

  Tekerlekli sandalye hizmetimize, Boğaz Katı Levazım Girişi’ndeki danışma masası, Meydan Katı Concierge masası ve Metro girişi danışma masasından ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 • Vergi IadesiVergi İadesi

  Yabancı uyruklu veya yurt dışında ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı tüm misafirlerimiz, Zorlu Center Meydan Katı'nda Easy Point'te bulunan Tax Free Zone noktası ve Beymen mağazamızın içinde bulunan Global Blue Tax Free noktasından vergi iadesi hizmeti kapsamında nakit iadesi alabilirler. Ziyaretçilerimiz vergi iadesi hizmetinden 

  Global Blue Tax Free Pazartesi-Cumartesi:  10:00-22:00  Pazar:12:00-20:00,

  Tax Free Zone her gün: 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet alabilirler.

 • Park AlaniPark Alanı

  Meydan Katı’nda yer alan park alanımızda minik misafirlerimiz, ilgili çekici oyun alanlarında keyifli vakit geçirebilirler. Yaz aylarında parkta tüm ziyaretçilerimizin ücretsiz katılabildiği çeşitli konser ve etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

 • ValeVale

  Aracınızı Levazım ve Raffles Otel önü girişlerimizde yer alan vale noktalarındaki görevlilere teslim edebilirsiniz.Aracınızı teslim almadan önce, teslim sırasında size iletilen telefon numarasını arayarak çıkış saatinize yakın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Zorlu World mobil uygulamasına ücretsiz üye olarak valeye teslim ettiğiniz aracınızı uygulamadan çağırabilir, vale hizmetinden mobil ödeme yöntemi kullanarak % 50 indirimle yararlanabilirsiniz.

 • AtmATM’ler

  Meydan Katı'nda Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank,  Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi ATM'leri bulunmaktadır.

 • Kayip EsyaKayıp Eşya

  Zorlu Center'da kaybolan eşyalarınızı sorgulamak için Boğaz Katı Levazım Girişi, Metro Katı ve Meydan Katı'nda bulunan danışma masalarımıza başvurabilirsiniz.

 • Emanet DolabiEmanet Dolabı

  Ziyaretiniz süresince  Boğaz Katı Danışma masası yanındaki koridorda bulunan emanet dolaplarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Gün sonunda misafirlerimiz tarafından açılmayan emanet dolapları güvenlik tarafından açılarak, içerisinde unutulan eşyalar danışma masasına teslim edilir. Şifreyi unutmanız durumunda lütfen danışma masalarımıza bilgi veriniz.

 • MescitMescit

  Tüm misafirlerimizin kullanabileceği bay ve bayan olarak 2 adet mescidimiz Alışveriş Merkezi'nin açık olduğu saatlerde Köprü Katı'nda hizmet vermektedir.