• Kurumsal Banner
  • Zorlu Grubu

   Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Zorlu Holding'in başarı öyküsünün temelleri, 1950'li yılların başında Denizli Babadağ'da atılmıştır.

   2000'li yıllarda, Türkiye'nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Zorlu Holding'in faaliyetleri tekstilden gayrimenkule, elektronikten enerjiye kadar geniş bir alana yayılmaktadır.

   2021 yılı itibariyle Zorlu Holding, şu beş ana alanda faaliyet göstermektedir.

   • Tekstil
   • Enerji
   • Tüketici elektroniği, Beyaz eşya ve Telekomünikasyon
   • Gayrimenkul
   • Maden ve Metalürji

   1980'li yıllara kadar ev tekstili alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren ve Zorlu Holding Tekstil Grubu adı altında Türkiye'nin ev tekstilinde lider markası olarak kabul edilen TAÇ'ı yaratan Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel Elektronik'i bünyesine katmıştır. Holding, 1996 yılında Zorlu Enerji ile enerji sektörüne adım atarak şirketlerinin sayısını arttırmıştır. 2006 yılında da gayrimenkul sektörüne giriş yapmıştır.

   Zorlu Holding bugün, 50'ye yakın şirketi ve yaklaşık 30.000 çalışanıyla, Türkiye'nin geleceği ve Türk insanının yaşam kalitesi için çalışmaktadır.

  • Zorlu Gayrimenkul

   Zorlu Gayrimenkul yurt içinde ve yurt dışında değerli araziler üzerinde dünya standartlarında özgün projelerle nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane ve otel geliştirmek amacıyla 2006 yılında Zorlu Holding bünyesinde kurulmuştur.

   Daha önce yapılmamışı hayata geçirmeyi ve insanları yeni yaşam biçimleriyle tanıştırmayı kendine ilke edinen Zorlu Gayrimenkul; tarihi, kentsel ve doğal yapıya uyum sağlayarak, şehrin gelişen ve modernleşen yapısına katkı sağlayacak akıllı çözümler üretiyor.

   Zorlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen kamuya açık alanlar, rezidans, otel, ofis ve kültür merkezi binaları, Türkiye’yi farklı yaşam biçimleri ile tanıştırıyor.

   Zorlu Gayrimenkul Grubunun; Zorlu Center, Levent 199 olmak üzere aktif iki projesi bulunmaktadır.

   Ayrıntılı bilgi için: http://www.zorlugayrimenkul.com.tr

  • Zorlu Center

   Konut, ofis, otel, alışveriş merkezi ve kültür sanat alanlarıyla birlikte Türkiye’nin ilk beş fonksiyonlu yaşam alanı olan Zorlu Center İstanbul'un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

   74.643 m²'lik kiralanabilir alanda 200 üzerinde markaya ev sahipliği yapan Zorlu Center, 10.000 m²'lik ana meydanı ve 12.000 m²'lik parkıyla birlikte Avrupa'nın en büyük yeşil çatısına sahip.

   Zorlu Alışveriş Merkezi içerisindeki marka karması ile misafirlerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Apple, New York'taki ikonik küp mağaza konsepti ile Türkiye'deki ilk mağazasını Zorlu Alışveriş Merkezi'nde açtı. Beymen 9.600m²'lik konsept mağazasıyla; Asics, Bvlgari, Balenciaga, Balmain, COS, Pomellato, Tiffany & Co.Türkiye'de ilk defa kendi mağazalarıyla Zorlu Center'da yer aldılar.

   Burberry, Dior, Dolce&Gabbana, Fendi, Louis Vuitton, Kafkas, Kısmet By Milka, Moncler, MontBlanc, Prada, Rolex, Sevan Bıçakçı, Sponza, Urart, Vakko, Vakkorama, Valentino, 1290SQM gibi moda öncülerinin yanı sıra;
   Abdullah Kığılı, Beymen Club, GAP, Gant, H&M, İpekyol, Lacoste, Mango, Network, Pinko, Tommy Hilfiger,Yargıcı,
   Zara gibi sürükleyici moda markaları da Zorlu Center'da ziyaretçiler ile buluşmaktadır.

   Zorlu Center gurme konseptleriyle fark yaratıyor. Eataly, Cantinery, Günaydın, Morini, Parle, Zanzibar, Zula ve Welldone gibi populer restoranları da misafirleriyle buluşturuyor.

   İstanbul'un tam kalbinde bulunan Zorlu Center'a Ulus, Levent, Levazım, Barbaros, Zincirlikuyu yönlerinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. Metro ve metrobüs tercih eden ziyaretçiler de direkt hat ile rahatça ulaşım yapabilirler.