• 01
 • 02
 • 03
 • 04

  Rezidans

  Hayatın ve Şehrin Merkezinde Boğaz'a Bakan Yeşillikler İçinde Bir Yaşam

  İster size özel teras veya bahçenizde yemyeşil bir doğanın tadını çıkarın, ister tamamen açılabilir camlarınızdan İstanbul Boğazı’nın, Adalar’ın ve Tarihi Yarımada’nın eşsiz manzarası evinize misafir olsun veya birkaç adımda en ünlü müzikalleri izleyin, ödüllü aşçıların restoranlarına konuk olun, dünyaca ünlü markaların mağazalarından alışveriş yapın. Zorlu Center projesinin sadece rezidans sahiplerine sunduğu benzersiz sosyal yaşamla bırakın hayat sizin etrafınızda dönsün.

  Geniş balkonlarından İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi’nin mavisini, Adalar’ı, tarihi İstanbul yarımadasını gören ve büyüklükleri 117 m2 ile 735 m2 arasında değişen 1+1’den 5,5+1’e kadar farklı tiplerdeki Kule Rezidanslar çok özel bir yaşam deneyimi sunuyor.

  Her evin kendisine ait terasının bulunduğu Teras Evler, benzersiz manzaranın yanı sıra şehrin tam kalbinde olmanın ayrıcalığına sahip. Eski Anadolu evlerinden esinlenerek yaratılan Teras Evler’in iç avlularındaki yansıma havuzları sayesinde gün ışığından olabildiğince faydalanacak, size özel bahçenizde özlenen mahalle yaşantısına kavuşacaksınız.

  Daha önce hiç yaşanmamış bir İstanbul deneyimine hazır olun...Zorlu Center projesi, sadece konut sahiplerinin kullanabileceği 4 açık, 1 kapalı yüzme havuzu ve 1.500 m2’lik spor merkeziyle hayatınıza değer katacak. İstanbul’a özgü ağaç ve bitkilerle donatılmış yemyeşil koşu ve yürüyüş parkurlarıyla İstanbul’un güzelliklerini yaşayacaksınız.

  Hiçbir yerde göremeyeceğiniz eşsiz İstanbul manzarası, tarihi yarımada, Adalar, Boğaziçi Köprüsü, Kız Kulesi ayaklarınızın altında.

  Şarap kavı, oda sayınız kadar otopark, depo alanları, size özel concierge hizmetleri... Alışverişten spora, kültür ve sanattan farklı lezzetlere aradığınız her şey Zorlu Center rezidanslarında sizi bekliyor.

  Bilgi Formu

  Bilgi formu üzerinden, sadece rezidans ve ofis satış talepleri aldığımızı belirtir, kısa veya uzun dönem kiralama hizmeti vermediğimizi bilgilerinize sunarız. Detaylı bilgilendirme için tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişisel verilerimin işlenmesine, Zorlu Tesis Yönetim A.Ş.’nin duyuru, reklam, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, saklanmasına ve hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık bir şekilde rıza veriyorum.