Zorlu'da Happy Hour!

Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 17.00-20.00 saatleri arasında içeceklerde %20 indirim uygulanacaktır.

Kampanya 30 Ağustos 2017'ye kadar geçerlidir.

Kampanyanın geçerli olduğu üye iş yerlerini aşağıda bulabilirsiniz:

Fauchon

Le Baron

Punto

Zanzibar

Kampanya ilgili restoranların sadece Zorlu Center şubelerinde geçerlidir.

Zorlu World üyelerinin kampanyadan yararlanması için Zorlu World terminali üzerinde çıkan QR kodunu okutması gereklidir.

Zorlu World kampanyada değişim yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Zorlu Center bünyesinde bulunan üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 9496 numaralı Zorlu World Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Kişisel verileriniz KVKK doğrultusunda işlenmektedir. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Müşteri Ödül Programı’dır.