ZORLU WORLD SİZE ÖZEL FIRSATLAR VE SIRA DIŞI DENEYİMLERLE YENİLENDİ!

 

Eşsiz ayrıcalıkları, birbirinden özel hediye ve sürprizleriyle Zorlu World, muhteşem bir Zorlu deneyimi yaşayabilmeniz için tasarımı ve avantajlarıyla yenilendi! Yeni Zorlu World uygulamasını Apple Store'dan ve Google Play'den indirerek kolayca üyelik oluşturabilir, size özel ayrıcalıkların keyfini çıkarmaya hamen başlayabilirsiniz. Üyeliği devam eden bir kullanıcı iseniz, uygulamayı tekrar yükleyip yeni üyelik oluşturarak Zorlu World ayrıcalıklarından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

 

ZORLU WORLD'DE NELER VAR?

 

MAĞAZALAR

Zorlu'daki tüm mağazalara, Zorlu World "Mağazalar" sekmesinden erişebilir, haritada yerlerini görebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz.

 

NAVİGASYON

Uygulama ana ekranında bulunan "Harita" sekmesine dokunarak Zorlu'daki mağaza ve restoranları görebilir, istediğiniz yere kolayca ulaşabilir, otoparkta aracınızı bıraktığınız yeri tek dokunuşla bulabilirsiniz.

 

FAVORİLER

Zorlu Center dünyasında yer alan 200'den fazla mağaza, 50'den fazla restoran ve kafeyi, "Mağazalar" sekmesinden seçip favorilerinize alabilir, kampanyalar ve etkinliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 

Wİ-Fİ

Zorlu World uygulaması içerisinde ana ekranda bulunan "Wi-Fi" ikonuna tıklayarak ücretsiz internet servisini aktive edebilirsiniz.

 

ZORLU WORLD MOBİL ÖDEME

BKM Express güvencesiyle ödemelerinizi uygulama içerisinde bulunan QR butonuna dokunarak, kasada bulunan QR kodu okutup kolayca yapabilir, fırsatlardan yararlanabilir, kasada beklemekten kurtulabilirsiniz.

 

HİZMETLER

Uygulama içerisinde hizmetler kısmını seçerek Zorlu Center'ın birçok hizmetinden yararlanabilir, arayabilir, açılış kapanış saatlerini öğrenebilirsiniz.

 

VALE

Zorlu World ile Vale noktalarında bulunan QR kodu okutarak, Zorlu Center vale hizmetinde %50 indirim hakkı kazanıp sınırlı sayıdaki sürpriz hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

 

Zorlu World'le Bi' Farkınız Olsun!