Turna.com'dan Sevdiğinizle Uçak Biletinize 50 TL İndirim!

 

50 TL indirim kampanyası 28 Şubat 2019 tarihine kadar Zorlu World’den alınacak kod ile Turna.com uygulamasından yapılacak 2 kişilik bilet alımında geçerlidir.  

 

Kampanya, 05.02.2019 - 28.02.2019 tarihleri arasında Zorlu World’den alınacak kampanya kupon kodları ile turna.com uygulamasından alınacak olan 2 kişilik uçak biletleri için geçerlidir. Kupon kodlarının Turna.com'da indirim olarak kullanılması için son tarih 28 Şubat 2019'dur. Bu tarih sonrasında kupon kodları indirim sağlamayacaktır. Kampanya kodları en az 2 kişilik uçak bileti aramalarında kullanılabilir.

 

Kampanyadan faydalanabilmek için Turna.com'a üye olmak gerekir ve Turna IOS Uygulaması'nı veya Turna Android Uygulaması'nı indirilmelidir. Mobil uygulamanın ana sayfasında menüde yer alan "Kampanya kodu kullan" bölümünden, kupon kodu girilerek indirimli uçak bileti alınır. Kampanya dahilinde Zorlu World kullanıcılarına Turna.com’da alacakları 2 kişilik uçak biletlerinde 50 TL indirim sağlanır. Başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Bir kupon kodu Turna.com'da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Kampanya, yurt içi ve yurt dışı tüm uçak biletlerinde geçerlidir. Tek yön veya gidiş-dönüş uçak biletlerinde toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanır. Bir kupon kodu ile rezervasyondaki biletlerin toplam tutarı üzerinden indirim uygulanır. Kupon kodu tek kullanımlıktır. Kupon kodunun kullanıldığı alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda kupon kodu tekrar kullanılamaz ve indirim tutarı hesaba tekrar yüklenmez. Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz. Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır. Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.

Kampanya, 1000 adet indirim kuponu için geçerlidir.

 

Turna.com ve Zorlu World kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Zorlu World Zorlu Center Müşteri Ödül Programıdır.