Silk and Cashmere’den yeni sezon alışverişlerinde %15 indirim ve ipek fular hediye!

Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar yeni sezon ürünlerinde geçerlidir.

Kampanya sadece Silk and Cashmere Zorlu Center mağazasında geçerlidir.

Zorlu World üyelerinin kampanyadan yararlanması için Zorlu World terminali üzerinde çıkan QR kodunu okutması gereklidir. 

Zorlu World ve Silk and Cashmere kampanya katılım koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Zorlu Center bünyesinde bulunan üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 9496 numaralı Zorlu World Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Zorlu World, işbu kampanya kapsamında edindiği katılımcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır. Şöyle ki; müşterilerin kampanyaya katılımı için zorunlu olan yukarıda sayılan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır. 

Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Müşteri Ödül Programı’dır.