Jolly Tur MSC Cruise seyahatlerinde 700 TL'ye varan indirim!

Kampanya yalnızca Jolly Tur Denistanbul Zorlu Center şubesinde belirli seyahat paketlerinde 20.10.2017 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlarda kabin vergi hariç fiyatı üzerinden %5 indirim olacak şekilde geçerlidir.  Fiyatlar dinamik olup, fiyat değişikliği hakkı Jolly Tur ve MSC Cruises tarafından saklı tutulmaktadır. Jolly Tur ve MSC Cruises kampanya süresi, indirimin geçerli olduğu ürünleri değiştirme hakkına sahiptir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. 

Kampanyaya katılmak için Zorlu World terminalinde çıkacak QR kodun okutulması gerekmektedir.

Zorlu World, Jolly Tur ve MSC Cruises kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

Zorlu Center bünyesinde bulunan üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 9496 numaralı Zorlu World Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Kişisel verileriniz KVKK doğrultusunda işlenmektedir. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Müşteri Ödül Programı’dır.