Jabiroo’dan seyahat tasarımı hediye!

31 Ocak 2017’ye kadar fırsatı talep eden her 10. kişi ücretsiz seyahat tasarım hakkına sahip olacaktır.

İster kendiniz kullanın ister yılbaşında yada sömestr tatilinde sevdiklerinize hediye edin.

Zorlu World üyelerinden ilk 100 katılımcı arasından her 10. katılımcı, toplamda 10 katılımcı Jabiroo’nun ücretsiz seyahat tasarım hakkına sahip olacaktır.

Kampanya kapsamında Jabiroo'nun doğrudan iletişime geçebilmesi için kayıtlı eposta ve isminiz kendileri ile paylaşılacaktır. 

Kampanya esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının cep telefonunu kullanmaları sırasında kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.