Enterprise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman ofisleri için yapılan web rezervasyonlarınızda %35 indirim!

Kampanya katılım koduyla; www.enterprise.com.tr/zorluworld sayfasından İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bodrum, Dalaman ofisleri için bütün segmentlerde geçerli Zorlu World üyelerine özel %35 indirimli araç kiralama indirimi ve belirtilen model araçlarda özel fiyat ayrıcalığı sunulmaktadır.

%35 indirim fırsatı 31.12.2018’e kadar geçerlidir.

Kampanya, yurt içi bireysel kiralamalar için geçerlidir. 

Fırsat koşullarında, Zorlu World ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Zorlu World uygulamasını indirip, kayıt işlemi başarı ile gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.

%35 indirim dışında yapılan ekstra kampanyalar bayram dönemlerinde geçerli değildir.

Kampanya Enterprise Rent-A-Car kiralama koşulları çerçevesinde geçerlidir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Zorlu World üyeleri kampanyadan ilgili tarihlerde diledikleri kadar yararlanabilirler.

Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 9496 numaralı Zorlu World Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Zorlu World, işbu kampanya kapsamında edindiği katılımcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır. Şöyle ki; müşterilerin kampanyaya katılımı için zorunlu olan yukarıda sayılan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Müşteri Ödül Programıdır.