Duxiana’dan yataklarda geçerli %25 indirim ayrıcalığı! 

Geçerli indirime ek; Duxiana marka 2 yastık, Plain & Pretty marka yorgan kılıfı, çarşaf ve 4 yastık kılıfı hediyedir.

Kampanya Zorlu Center Duxiana mağazasında geçerlidir.

Kampanya 15.11.2016-31.12.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

%25 indirim sadece yataklarda geçerli olup, tekstil ürünleri kampanya kapsamı dışındadır.

Zorlu World üyelerinin kampanyadan yararlanması için Zorlu World terminali üzerinde çıkan QR kodunu okutması gereklidir.

Zorlu World ve Duxiana kampanyada değişim yapma hakkını saklı tutar.

Zorlu Center bünyesinde bulunan üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

Kampanyayı düzenleyen Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.  tarafından www.zorluworld.com ve Zorlu World mobil uygulamalarından duyurulacaktır.

Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 9496 numaralı Zorlu World Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Zorlu World, işbu kampanya kapsamında edindiği katılımcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır. Şöyle ki; müşterilerin kampanyaya katılımı için zorunlu olan yukarıda sayılan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Müşteri Ödül Programı’dır.