Abdullah Kiğılı'da mevcut indirimlere ek %10 indirim!

Abdullah Kiğılı ile göz alıcı bir şıklığa kavuşun! Seçkin çizgisiyle fark yaratmak isteyen erkeklerin tercihi olan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, son trendleri ortaya koyduğu İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla klasik çizgisinin yanında, erkeklerin daha özgür, daha enerjik ve daha çekici bir görünüm almalarını sağlıyor. 

Baharın enerjisinin görüldüğü koleksiyonda, şıklığın yanında rahatlık da ön plana çıkıyor. Yılın favori renkleri terakota, taş rengi, kök mavi ve yeşilin tonlarıyla zenginleştirilen koleksiyon Abdullah Kiğılı mağazalarında.

Kampanya 15 Ağustos 2017 tarihine kadar sadece Abdullah Kiğılı Zorlu Center mağazasında geçerlidir. 

Zorlu World ve Abdullah Kiğılı, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Zorlu World üyelerinin kampanyadan yararlanması için Zorlu World terminali üzerinde çıkan QR kodunu okutması gereklidir.

Zorlu Center bünyesinde bulunan üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 9496 numaralı Zorlu World Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Zorlu World, işbu kampanya kapsamında edindiği katılımcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır. Şöyle ki; müşterilerin kampanyaya katılımı için zorunlu olan yukarıda sayılan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Müşteri Ödül Programı’dır.