2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası maç biletleri %20 indirimli!

Zorlu World uygulamasından alacağınız indirim kodu ile Biletix üzerinden biletinizi %20 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Satın alım aşamasında "İndirimli Satış" opsiyonunu seçtikten sonra ilgili alana uygulamadan aldığınız kodu girerek fırsattan yararlanabilirsiniz.

İndirimli bilet satışları 27 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir.

İndirimin geçerli olduğu maçlar: Türkiye Maçları, D  Grubu Gündüz Maçları, Son 16 Maçları, Çeyrek Final Maçları

Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır.

Zorlu World ve Türkiye Basketbol Federasyonu kampanyada değişim yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. 

Katılımcıların Zorlu World üyelik bilgilerinde verdikleri tüm kişisel bilgilerin (ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, mobil telefon vb.) doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerin eksik veya yanlış olması durumunda kampanya katılımları geçersiz sayılacak, üyelikleri geçersiz sayılacaktır.

Zorlu Center bünyesinde bulunan üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 9496 numaralı Zorlu World Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Kişisel verileriniz KVKK doğrultusunda işlenmektedir. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Müşteri Ödül Programı’dır.