HİZMETLER

Danışma

Danışma

Zorlu Alışveriş Merkezi – Boğaz Katı Levazım Girişi, Metro Katı girişi ve Meydan Katı girişinde bulunan danışma masamızdan 10:00-22:00 saatleri arasında görevli ekibimizden ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
Çocuklu Aileler için Hizmetler

Çocuklu Aileler için Hizmetler

Bebekli misafirlerimiz için, Boğaz Katı Levazım Girişi'ndeki danışma masası, Metro Katı'ndaki danışma masası ve Meydan Katı slow food koridorunda yer alan Concierge noktasında bebek pusetlerimiz bulunmaktadır. Misafirlerimiz arabalarını bu noktadan ücretsiz olarak temin edebilir. Ayrıca, Boğaz Katı'nda 2 ,Metro Katı'nda 2, Meydan Katı'nda 2, toplamda 6 adet bebek bakım odası ve aile tuvaleti bulunmaktadır.
Concierge

Concierge

Zorlu Alışveriş Merkezi Meydan Katı, Slow Food koridorunda yer alan concierge masamızdan 10:00-22:00 saatleri arasında vestiyer, uçak bilet rezervasyonu, transfer, araç kiralama gibi geniş bir yelpazede sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu danışma masamızdan ayrıca bebekli ziyaretçilerimiz için bebek puseti ve engelli misafirlerimiz için tekerlekli sandalye hizmeti bulunmaktadır.
Sağlık Hizmeti

Sağlık Hizmeti

Acil durumlar için S.O.S. ekibimiz bulunmaktadır.
Ücretsiz İnternet Hizmeti

Ücretsiz İnternet Hizmeti

Zorlu World ücretsiz internet imkanı 3 saat veya 500 megabayt olarak kullanılabilmektedir.
Powerbank

Powerbank

Zorlu Alışveriş Merkezi – Boğaz Katı Levazım girişi ve Metro Katı girişinde bulunan danışma masalarımızdan 10:00 – 22:00 arasında görevli ekibimizden, misafirlerimizin kimlikleri karşılığı alabilecekleri Powerbank şarj hizmeti bulunmaktadır.
Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli Sandalye

Boğaz Katı Levazım Girişi’ndeki danışma masası ve Metro girişi danışma masasında tekerlekli sandalyelerimiz bulunmaktadır. Engelli ziyaretçilerimiz katlar arasında asansörler ile rahatlıkla diledikleri noktaya ulaşabilir. Ziyaretçilerimiz +90 212 924 01 00 / 4004 nolu telefondan danışma masamıza ulaşarak tekerlekli sandalye taleplerini bildirebilirler.
Vergi İadesi

Vergi İadesi

Yabancı uyruklu veya yurt dışında ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı tüm misafirlerimiz, Zorlu Center Levazım girişindeki Tax Free Zone noktası, Beymen mağazamızın içinde bulunan Global Blue Tax Free noktasından vergi iadesi hizmeti kapsamında nakit iadesi alabilirler. Ziyaretçilerimiz vergi iadesi hizmetinden haftanın her günü, 10:00-22:00 saatleri arasında yararlanabiliyor.
Park Alanı

Park Alanı

Meydan Katı’nda yer alan park alanında çocuklarınız ilgili çekici oyun alanlarında keyifli vakit geçirebilirler.
Yaz aylarında bu alanda ziyaretçilerimiz için çeşitli konser ve etkinlikler gerçekleştirilebilmektedir.
Vale

Vale

Aracınızı Zincirlikuyu, Levazım ve Raffles Otel önü girişlerimizde yer alan vale noktalarındaki görevlilere teslim edebilirsiniz. Aracınızı teslim almadan önce, teslim sırasında size verilen vale numarasını arayarak çıkış saatinize yakın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Vale ücretinde Zorlu World uygulaması kullanan misafirlerimize yüzde 50, Axess Wings kart kullanan misafirlerimize ise ücretsiz hizmet sunulmaktadır.
ATM'ler

ATM'ler

Meydan Katı'nda Akbank-Garanti Bankası-Türkiye İş Bankası-Yapı Kredi Bankası-HSBC-Halkbank-Finansbank-Denizbank-Ziraat Bankası-ING Bank bankalarının ATM'leri bulunmaktadır.
Kayıp Eşya

Kayıp Eşya

Zorlu Center'da kaybolan eşyalarınız ile ilgili sorgulama için Boğaz Katı Levazım Girişi, Metro Katı ve Meydan Katı'nda bulunan danışma masamıza başvurabilirsiniz.
Mescit

Mescit

Bay ve bayan olarak 2 adet mescidimiz Alışveriş Merkezi'nin açık olduğu saatlerde Köprü Katı'nda hizmet vermektedir.