Bollywood dünyasını geleneksel danslarla, kostümlerle ve Hindistan’ın ikonik müzikleriyle tecrübe edebileceğiniz Taj Express müzikalini kaçırmayın! 23-28 Ocak tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek olan müzikal size oldukça farklı bir deneyimin sözünü veriyor! 

Taj Express akıllara kazınan şovları, göz kamaştıran dansları ve ikonik Hindistan şarkılarıyla müzikal performanslarına ilk olarak Mumbai’de başladı. Prodüksiyonu Hindistan’ın başlıca eğlence şirketi olan Merchant ailesi üstlendi. Yönetmenliğini Bollywood’un ünlü kareografı Shruti Mechant yaparken, genç yaşıyla dikkat çıkan koreograf Vaibhavi de oyunun başdöndüren koreografisine imza attı. Vaibhavi çalışmaları dolayısıyla Uluslararası Kareografi Ödülü, IIFA ve Amerikan Kareografi Ödülleri gibi birçok ödüle layık görüldü. Bollywood kültürünü ve geleneklerini; kostümler, canlı müzik ve rengarenk performanslarıyla dünyaya yayan ekip, birçok Avrupa ülkesinde ve Amerika’da sahne aldı.

Bollywood’un en ünlü koreografları, klasik Hint kültürü ile çağdaş koreografiyi birleştirerek, birbirinden yetenekli dansçılarıyla ortaya bambaşka bir performans sergiliyor. Gösteriye, Akademi Ödüllü A.R. Rahman’ın unutulmaz parçaları eşlik ediyor. 

Birbirinden yetenekli dansçılarıyla, enerjik müzikleriyle ve farklı dans figürleriyle rengarenk bir gösteri sunan Taj Express, Ocak 2018 boyunca Zorlu PSM’de seyircileriyle buluşuyor!