Yeni Zorlu World'ü İndirin, Aradığınız Mağazaya Kolayca Ulaşın!

 

Eşsiz ayrıcalıkları, birbirinden özel hediye ve sürprizleriyle Zorlu World, muhteşem bir Zorlu deneyimi yaşayabilmeniz için tasarımı ve avantajlarıyla yenilendi! Yeni Zorlu World uygulamasını Apple Store'dan ve Google Play'den indirerek kolayca üyelik oluşturabilir, size özel ayrıcalıkların keyfini çıkarmaya hamen başlayabilirsiniz. Üyeliği devam eden bir kullanıcı iseniz, uygulamayı tekrar yükleyip yeni üyelik oluşturarak Zorlu World ayrıcalıklarından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

 

Yeni Zorlu World ile;

Zorlu'daki tüm mağazalara, Zorlu World "Mağazalar" sekmesinden erişebilir, haritada yerlerini görebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz. Zorlu Center dünyasında yer alan 200'den fazla mağaza, 50'den fazla restoran ve kafeyi de "mağazalar sekmesinden seçerek favorilerinize alabilir, kampanyalar ve etkinliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 

Uygulama ana ekranında bulunan "Harita" sekmesine dokunarak Zorlu'daki mağaza ve restoranları görebilir, istediğiniz yere kolayca ulaşabilir, otoparkta aracınızı bıraktığınız yeri tek dokunuşla bulabilirsiniz.

 

Zorlu World'de Bi' Farkınız Olsun!