Zorlu Center’ın açılış kapanış saatleri nedir?

Zorlu Center haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Zorlu Center stant alanları ve kiralama koşulları konusunda nasıl bilgi alabilirim?

Zorlu Center’ın size önereceği stant alanları ve gerekli koşullar hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Zorlu Center bünyesinde bulunan mağazalarda çalışmak istiyorum, ne yapabilirim?

Zorlu Center yönetiminin mağazaların insan kaynakları süreci ile bir bağlantısının olmaması nedeniyle, çalışmak istediğiniz firmaya doğrudan başvurmanızı öneririz.

 

Zorlu Center’a nasıl ulaşabilirim?

İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Center , Levazım ve Zincirlikuyu’dan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center’akolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center’a gelebiliyor.

 

Etkinliklerden nasıl haberdar olabilirim?

Zorlu Center bünyesinde gerçekleşen ve gerçekleşecek tüm etkinliklere web sayfamızı, Facebook -Twitter- Instagram hesaplarımızı ziyaret ederek veya e-bülten kaydı ile ulaşabilirsiniz.

 

Zorlu Center’da kaç tane sinema salonu bulunmaktadır?

Zorlu Center AVM, sinema tutkunlarına, bünyesinde yer alan Cinemaximume1.212  kişilik toplamda 8 adet salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

 

Zorlu Center’ın otopark kapasitesi nedir? Vale hizmeti var mı?

Zorlu Center AVM’nin 2200 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır. Araçlarınızı Zincirlikuyu ve Levazım girişlerimizdeki vale noktalarında vale görevlilerine teslim edebilirsiniz. Aracınızı teslim almadan önce teslim sırasında size verilen vale numarasını arayarak aracınızın çıkış saatinize yakın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Zorlu Center’a evcil hayvanımı getirebilir miyim?

Zorlu Center AVM’de minik dostlarımıza kapımız her zaman açık. Meydan katında tasması takılı ve sizin kontrolünüz altında; kapalı alanlarda ise kucağınızda ya da taşıma çantasında olacak şekilde, evcil hayvanlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.