İstanbul'un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan Zorlu Center,"kentin buluşma noktası" oldu.

 

73.000 m²'lik kiralanabilir alanda yaklaşık 205 mağazası, 10.000 m²'lik ana meydanı ve 12.000 m²'lik parkıyla Zorlu Alışveriş Merkezi, toplamda 105.000 m²'lik inşaat alanına sahiptir.

 

Beymen, 9.600m²'lik konsept mağazasıyla Zorlu Center'da yer alıyor. Apple, New York'taki ikonik küp mağaza konseptini ve Türkiye'deki ilk mağazasını yine Zorlu Alışveriş Merkezi'de açtı. Ayrıca; Bvlgari, Tiffany & Co., Balmain, Brooks Brothers, Cos, Pomellato,  Türkiye'de ilk defa kendi mağazalarıyla Zorlu Center'da bulunuyor. Balenciaga, Valentino, Saint Laurent, Fendi, Dior, Louis Vuitton, Prada, Burberry,  Moncler, MontBlanc, Vakko,Vakkorama, Sevan Bıçakçı, Sponza, Urart gibi moda öncülerinin yanı sıra; 3.000 m² ile Türkiye'deki en büyük H&M,Beymen,  Zara, Beymen Club, GAP, Pinko, Tommy Hilfiger, Gant, Network, İpekyol, Abdullah Kığılı, Mango, Yargıcı ve Lacoste gibi sürükleyici moda markaları da Zorlu Center'daki yerini aldı.

 

Zorlu Center gurme konseptleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye'ye ilk defa gelen Eataly ve Morini gibi restoranların yanı sıra Günaydın ve Welldone gibi yerli restoranların yepyeni konseptleri Zorlu Alışveriş Merkezi'de İstanbullular ile buluşuyor.

Zorlu Center, sinema tutkunları için Cinemaximum'un 1.212 kişilik koltuk kapasiteli 8 salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul'un tam kalbinde bulunan Zorlu Center ulaşım kolaylığıyla da öne çıkıyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center'a ulaşabiliyor.

Zorlu Alışveriş Merkezi haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.